ONLINE PROGRAM

MOTÝLÍ TANEC

Jak se stát královnou svých hormonů a probudit v sobě plnou ženskou sílu? Jak podpořit každou svou fázi a vkládat energii přesně tam, kde je jí potřeba? To vše a mnohem více se dozvíš v našem novém programu Motýlí tanec. 

Ztrácíš se v mnoha informacích, ženských kruzích? Znáš už cykličnost, ale stále to není ono? 

Máme pro tebe řešení!

Tím je náš program Motýlí tanec, ve kerém jsme vše propojily a uspořádaly tak, aby ti to dávalo konečně smysl!

Pomůžeme ti poznat samu sebe a pochopit svou cykličnost.
Ponoříš se do labyrintu ženských hormonů a budeš žít v jejich rytmu.
Probudíš v plné síle svůj potenciál a plnou ženskou sílu!

MOTÝLÍ TANEC

Program je pro Tebe, pokud:

Trpíš nějakými ženskými obtížemi...

 • Necítíš se dobře ve svém těle?
 • Máš menstruační bolesti a křeče?
 • Trpíš nadměrným krvácením?
 • Máš nepravidelný cyklus či chybějící mensturace?
 • Míváš panické ataky či premenstruační syndrom?
 • Máš problémy s pletí spojené s cyklem?
 • Trápí tě zažívací potíže spojené s cyklem?
 • Nemůžeš docílit své optímální váhy?
 • Zažíváš kolísání energie spojené s cyklem?
 • Dostavují se migrény a nespavost?
 • Diagnostikovali ti polycystická ovária, cysty na vajenících či myomy?

Plánuješ těhotenství...

 • Chceš přirozeně počít?
 • Chceš být vyživená a připravená?
 • Máš problémy s početím či donošením?
 • Máš za sebou potrat/y?

Chceš porozumět svému cyklu...

 • Trápíš se ženstvím, někdy jsi příliš a někdy málo?
 • Neumíš žensky odpočívat?
 • Máš kolísání energií a nálad? Nevyznáš se ve svých stavech?
 • Někdy se ti chce brečet a nevíš proč?
 • Míváš pocity, které si myslíš, že ti nepatří?
 • Neumíš žít cykličnost v denním živote či nevíš, jak ji začít aplikovat v běžném životě?
 • Víš, co je to ženství? Cítíš se žensky?
 • Chceš být Ženou a sladit se se svým ženstvím?
 • Chceš z dcery vychovat ženu, která si svoje ženství přirozeně užívá?

CO NA PROGRAM ŘÍKAJÍ TY, KTERÉ HO UŽ MAJÍ

Reference

Milá Léňo a Táňo, chtěla bych vám oběma touto cestou poděkovat za tento váš společný projekt a dát zpětnou vazbu, sdílet, jak mi změnil život. Jsem vděčná, že jsem měla tu možnost si jednotlivé fáze procházet znova a znova a dostat si je tak hezky pod kůži.
Tereza
Tyhle informace by měla mít každá žena, žilo by se jí v souladu se svým cyklem velmi hezky. Celý kurz je velmi přehledný, logicky seskládaný a poskytne spoustu cenných informací.
Lucie
Milá Léňo a Táňo, chtěla bych vám oběma touto cestou poděkovat za tento váš společný projekt a dát zpětnou vazbu, sdílet, jak mi změnil život. Jsem vděčná, že jsem měla tu možnost si jednotlivé fáze procházet znova a znova a dostat si je tak hezky pod kůži.
Tereza

PŘEČTI SI PŘÍBĚH

Znáš tuto ženu?

Ráno nesnídá, protože nemůže, nemá chuť, nestíhá... Dá si možná kafe a pak přichází ranní kolotoč. Možná posnídá až okolo 10 - 11hod. Pak nemá hlad na oběd, odbyde se, pak má ale odpoledne hlad a vyřeší to nějakým rychlým jídlem, kávou, nebo sladkou dobrotou. Odpolední kafíčko si noedpustí ani náhodou, i kdyby trakaře padaly. To je taková její radost, odměna, chvilka jen pro ni... Má pocit, že si tím dopřává. 

Pak přichází čas večeře, ale to zas nemá tolik hlad, ale něco zobne. Hlad přichází až večer, někdy před spaním, kdy už by snědla nejlépe vše.. To už si sama vyčítá, že to není dobře, že to se přece nemá. Pak si vezme nějakou dobrotu, brambůrky, víno...něco, na co má strašnou chuť, ale řekne si, že "to jen dneska!". Ale to "dneska" je pak čím dál častěji a z toho přichází další výčitky, protože ví, že nedělá dobře...

Když ale jí, tak jí zdravě! Zeleninu, maso, jí pestře, bezlepkově, bez mléka, klidně i vegansky. Nejí ani hodně, nepřejídá se, zná modní zdravé trendy a je si naprosto jistá, že její strava je ideální. Možná, že bojuje s nadváhou a vůbec nechápe z čeho. Snaží se chodit i dříve spát a neví, proč je stále tak unavená. Pokud ale její život probíhá mezi ranní kávou a večerní skleničkou, tak nemůže být hormonálně zdravá.

Proto jsme vytvořily konkrétní, jednoduchý a funkční návod, jak přirozenou a přírodní cestou odladit své hormony.

MOTÝLÍ TANEC

Co se v programu dozvíš?

Dostaneš mnoho informací a praktických návodů. Nalezneš klíč ke své rovnováze.

Vhodnou stravu a doplňky dle cyklu
Byliny na veškeré potíže vznikající v cyklu
Tipy na péči o sebe a jak žít své ženství
Pochopení cykličnosti a přínosy každé fáze cyklu
Jak žít svou cykličnost v běžném životě
Jak se zazdrojovat v každé fázi
Kde získat energii během cyklu
Jak uspořádat a plánovat svůj život podle cyklu
Praktické a aplikovatelné rady do života

MOTÝLÍ TANEC

Co je cílem programu?

Chceme, aby žena pochopila, co se během měsíce děje v jejím těle a psyché. Následně jak může vyladit své hormony pomocí přírodních prostředků, pomocí stravy, bylin a doplňků. Jak využít benefity každé fáze během měsíce a jak ladit potíže. Kde najít zdroj energie, jak se opravdu a pestře stravovat, tak aby to prospívalo jejímu hormonálnímu systému.

V programu se tedy věnujeme celkovému náhledu na ženské zdraví a na to, jak ho vyladit. Jak fungovat v hormonální nestabilitě a čím se zazdrojovat. Jak zůstat plná energie 24/7.

Je za tím odbornost a dlouholetá praxe z ordinace. Nejsme gynekoložky, ani lékařky. Jsme ale naturopatky, ženy a matky. Roky jsme se potkávaly v ordinaci se ženami, které se trápily hormonální nerovnováhou, a chtěly to řešit přírodní cestou. Za ta léta jsme nasbíraly mnoho informací a zkušeností, které jsme předaly právě do našeho programu Motýlí tanec.
Lenka Ptáčníková a Tetiana Kovaříkováautorky programu Motýlí tanec

MOTÝLÍ TANEC

Obsahové části programu

Vše jsme sestavily tak, aby informace byly propojené, navazovaly na sebe a dávaly ti smysl.

PRVNÍ FÁZE - MENSTRUACE (kukla)

Zde se detailněji podíváme na svůj cyklus, zejména na menstruační fázi. Fázi, která dělá ženám nejvíce potíží. Dozvíš se, jak menstruaci nejenom přežít, ale jak si ji vyloženě užít! Jak předejít potížím a bolestem, které tě trápí. A také zjistíš, kde je tvoje síla v této fázi. Protože pokud to nevíš, tak se vyčerpáváš ještě dřív, než vůbec začneš. A pak budeš unavená, vyčerpaná a podrážděná celý měsíc. A to jistě nechceš, viď.

 • mensturační bolesti a křeče, nadměrné krvácení, extrémní únava, nedostatek energie, zažívací potíže, bolesti hlavy, migrény

DRUHÁ FÁZE - FOLIKULÁRNÍ (mladý motýl)

Tato fáze předchází ovulaci a ty se dozvíš, jak ji podpořit a jak se na ni připravit, aby ovulace proběhla co nejlépe. Řekneme ti, jak podpořit celkovou fázi růstu, jak využít její potenciál a benefity pro svůj každodenní život. Prozradíme ti také, jak předejít předčasnému vyčerpání, aby energie, která vzniká a narůstá v této fázi, ti vystačila na celý cyklus.

TŘETÍ FÁZE - OVULACE (motýl)

Ovulace je ten moment, kvůli kterému se tančí celý cyklus. Je to nejdůležitější moment z celého cyklu. To, jak proběhne ovulace, ovlivňuje celé zdraví. Obzvláště důležité je to pro tebe ve chvíli, kdy plánuješ těhotenství - abys byla nejlépe připravená, tvé vajíčko bylo dozrálé, kvalitní a v plné síle. Zdraví tvého budoucího dítěte ovlivňuje i kvalita počátečního materiálu - vajíčko a spermie. Tato fáze je pro tebe zásadní a důležitou i v případě, že těhotenství neplánuješ. Přináší ti velice příjemné benefity a dary, jak okouzlit kohokoli, jak si vyjednat nejlepší podmínky, jak zazářit...

 • chceš přirozeně počít?, chceš být vyživená a připravená?, máš problémy s početím?, máš problémy s donošením?, máš za sebou potrat/y?

ČTVRTÁ FÁZE - LUTEÁLNÍ (housenka)

Fáze, která předchází menstruaci a kterou poznají dokonce i muži. Možná j i nemáš ráda i ty, protože jsi podrážděná, emočně labilní, výbušná, unavená, osypaná, natelklá, nepřijdeš si přitažlivá a nejraději bys zalezla do nory. My ti ale ukážeme futo fázi z jiné strany. Uvidiš, jak v této fázi čerpat zdroje. Ukážeme ti byliny a doplňky, které zmírní nežádoucí projevy a naopak tě podpoří. My tuto fázi považujeme za královskou, protože teď ta nejhorší fáze se pro tebe může stát tou nejlepší!

MOTÝLÍ TANEC

Cena programu

Všechny varianty programu zahrnují 7 hlavních videí: Úvod - přirozená proměna ženy; Hormony jako celek – základy stravy, bylin a doplňků; Menstruační fáze; Folikulární fáze; Ovulační fáze; Luteální fáze; Žena v plné síle.

Základní
2.978 Kč
včetně DPH
✔ 7 videí Motýlí tanec
neobsahuje materiály a bonusy
Standard
3.749 Kč
včetně DPH
✔ 7 videí Motýlí tanec
✔ Materiály: tabulka bylin, doplňků a stravy
✔ E-book a nákupní seznamy
✔ Bonusy: cyklická jóga, meditace
✔ Přístup na online webinář, kde se můžeš k danému tématu Léně a Táně položit jakoukoli otázku
Premium
6.000 Kč
včetně DPH
✔ 7 videí Motýlí tanec
✔ Materiály: tabulka bylin, doplňků a stravy
✔ E-book a nákupní seznamy
✔ Bonusy: cyklická jóga, meditace
✔ Přístup na online webinář, kde se můžeš k danému tématu Léně a Táně položit jakoukoli otázku
✔ Cyklické čaje – bylinné směsi namíchané na každou fázi
✔ Osobní vstupní konzultace s Tetiánou - online 2 hod (v hodnotě 3 000,-) + čajová směs namíchaná Tetiánou přímo na míru
✔  Malý a milý dárek jako překvapení

ŽENA JAKO MOTÝL

Proč "Motýlí tanec"?

Díváme se na ženu jako na Motýla. Krásný, barevný, jedinečný, každý jiný, preferuje jinou květinu i jinou dobu. Je lehký, fascinující, okouzlující, dělá svět krásný. Spolu s tím musíme však pamatovat, že ten nádherný motýl má také své fáze, stejně tak, jako žena.

Proto pro nás motýl nejlépe znázorňuje ženu a její cykličnost. 

Každá žena prochází během měsíce čtyřmi fázemi, kdy se jí cyklicky střídají hormony. Motýl v plné síle a kráse je pro nás ovulace, kdy jsou hormony na vrcholu, následuje fáze housenky, která předchází menstruaci. Na tu navazuje období kukly - tedy mensturace, a poté se motýl znovu zrodí a přichází folikulární fáze.

V každé fázi je žena pokaždé JINÁ jako housenka, kukla a motýl. Má jiné potřeby, emoce a funkce těla. Liší se od sebe natolik, nakolik se motýl liší od housenky. Tuto obrovskou proměnu zajišťují její pohlavní hormony, které neustále mění svou hladinu, každý ve svém rytmu a spolu dohromady tančí cyklický tanec.

Pokud se žena naučí tančit v rytmu tohoto krásného Motýlího tance, tak bude mít vše. A o tom, jak ten tanec tančit, je náš program.